KURUMSAL KİMLİĞİMİZ.

“2017 yılında kurulan Canesis, Türkiye bilişim sektörünün genç firmalarından biri olarak, sistem entegrasyonu alanında güçlü kadrosu ve çözüm ortakları ve ileri uzmanlık düzeyi ile Canovate Group bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Canesis bünyesindeki profesyonel kaynaklar ile sistem entegratörlüğü rolünde, farklı uzmanlık gerektiren altyapı ve çözümleri bir araya getirilerek, sistemlerin aralarında verimli, uyumlu ve maliyet odaklı çalışmasını sağlamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.  

Canesis, katma değerli hizmetler ve sektöründe farklılık yaratmayı hedefleyen sistem entegratörü kimliği ile iş ortaklarıyla birlikte müşterilerinin iş ihtiyaçlarına uygun uçtan uca çözümler sunmaktadır. 

Canesis, bilgi teknolojileri projelerinizin planlanması, mimari tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması, yönetimi, destek ve bakım süreçlerinin sağlanması, teknoloji danışmanlığı ve dış kaynak kullanımı hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede dinamik sistem entegratörü olarak, iş ortakları ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sunmaktadır. Hedefimiz, teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklılar geliştirerek dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarının doğru iş ortakları ile birleştirmek ve etkin bir ekosistem oluşturmaktadır.”

© Telif Hakkı - Canesis Sistem Entegrasyon A.Ş.